KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Balon Üretiminde Avrupa Standartlarında Kalite & Çeşitlilik

Atom Balon 2003 yılında tamamen kendi öz sermaye birikimi ile sektörde lider ve güvenilir bir firma olma hedefi doğrultusunda Sancaktepe İstanbul da faaliyetine başlamıştır. Üretimde yüksek kalite, süreklilik ve uygun fiyat ilkelerini benimsemiş ve bu ilkelerden ödün vermeksizin kuruluşundan bu yana geliştirdiği Ar-Ge çalışmaları ile günümüz sektöründe kalitesini en yükseklere taşıma çabasındadır.

2014 Türkiye’sinde ve dünya pazarında geniş ürün yelpazesi ile ismini markalaştırmıştır. 3000 m² fabrikasında günlük 1.000.000 balon üretimi ile tüketici taleplerini karşılamaktadır. Hızlı karar alma ve uygulama özelliğine sahip, konusunda uzman, genç ve dinamik kadrosuyla değişen dünya şartlarına kolayca adapte olabilmektedir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, balon sektöründe güvenilir, aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin beğeneceği, araştırmacı geçmişine yakışır, sürekli olarak fark yaratan, rakiplerinin örnek aldığı evrensel lider bir şirket olmak.

Misyonumuz, dünyada gelişen rekabetçi ekonomik pazarda başarıların sürekliliği, kalitede ödün vermez bir çalışma prensibi dahilinde ;insan sağlığına ,çevreye, doğaya saygılı bir yönetim ve üretim politikası benimsemiştir. Bu anlamda dış pazarda ülkemizi en mükemmel şekilde temsil ediyor olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Sertifikalarımız

© 2020 Atom Balon, Tüm hakları gizlidir